Contacteer ons

Poujoulat Belux
Rue de l’Industrie 39
1400 Nijvel

Algemeen contact : tel. : 067/ 84 02 02 | info@poujoulat.be
Bestellingen/Leveringen: klantendienst@poujoulat.be
Prijsaanvragen / Technische informatie: price@poujoulat.be

Openingsuren van het magazijn:

MAANDAG7u30 - 12u12u30 - 16u
DINSDAG7u30 - 12u12u30 - 16u
WOENSDAG7u30 - 12u12u30 - 16u
DONDERDAG7u30 - 12u12u30 - 16u
VRIJDAG7u30 - 12u12u30 - 15u

Openingsuren van de kantoren:

MAANDAG8u - 12u13u - 17u
DINSDAG8u - 12u13u - 17u
WOENSDAG8u - 12u13u - 17u
DONDERDAG8u - 12u13u - 17u
VRIJDAG8u - 12u13u - 15u

Op het terrein

Neem contact op met de commerciële medewerker van Poujoulat het dichtst bij u in de buurt. Ons commercieel team begeleidt u van het concept tot de uitwerking van uw projecten. Onze commerciële medewerkers hebben een antwoord op al uw vragen van technische of commerciële aard.

GRIJZE ZONE:

Jasper De Jans
GSM 0476 24 00 76
j.dejans@poujoulat.be

GELE ZONE:

Jimmy Delafiore
GSM 0476 53 25 16
j.delafiore@poujoulat.be

BLAUWE ZONE:

Rodolphe De Vuyst
GSM 0475 20 70 60
r.devuyst@poujoulat.be

In de onderneming

VERKOOP DIRECTIE

Verkoopdirecteur : Bruno Haemers – b.haemers@poujoulat.be
Assistente verkoopdirectie : Daniëlla Van Bellinghen – d.vanbellingen@poujoulat.be

PROJECT MANAGER

Jeroen Roelands – j.roelands@poujoulat.be

KLANTENDIENST, STUDIEBUREAU EN DIENST NA VERKOOP

Verantwoordelijke : Sarah Detilleux – s.detilleux@poujoulat.be
Orderafhandeling: Klantendienst – klantendienst@poujoulat.be
S.B. Technicus : David Roose – d.roose@poujoulat.be
S.B. Technicus : Patrick Decuypere – p.decuypere@poujoulat.be

PRODUCT MANAGER

Olivier Blote – o.blote@poujoulat.be

OPLEIDINGEN

Daniëlla Van Bellingen – d.vanbellingen@poujoulat.be

* Gelieve alle verplichte velden in te vullen.

De op dit formulier verzamelde gegevens worden door POUJOULAT SA, BP 01 – 79270 Saint Symphorien, in een geautomatiseerd bestand opgenomen met het oog op de verwerking van uw verzoek.
Deze gegevens kunnen in dit verband worden doorgegeven aan onze verschillende interne diensten.

De verzamelde gegevens worden niet doorgegeven aan personen buiten het bedrijf POUJOULAT.

Zij zullen worden bewaard voor een periode van 3 jaar vanaf de datum van uw toestemming.

Overeenkomstig de Algemene Verordening Gegevensbescherming heeft u recht op overdraagbaarheid, toegang, wissen, rectificatie van uw gegevens, beperking van en verzet tegen de verwerking van uw persoonsgegevens. Ten slotte hebt u de mogelijkheid om een klacht in te dienen bij de Gegevensbeschermingsautoriteit.

Om uw rechten uit te oefenen, kunt u contact opnemen met de functionaris voor gegevensbescherming via : dpo@poujoulat.fr.