Contacteer ons

Poujoulat Belux
Rue de l’Industrie 39
1400 Nijvel

Algemeen contact : tel. : 067/ 84 02 02 | info@poujoulat.be
Bestellingen/Leveringen : klantendienst@poujoulat.be
Prijsaanvragen / Technische informatie : price@poujoulat.be

Openingsuren van het magazijn :

MAANDAG 7.30 – 12u 12.30 – 16u
DINSDAG 7.30 – 12u 12.30 – 16u
WOENSDAG 7.30 – 12u 12.30 – 16u
DONDERDAG 7.30 – 12u 12.30 – 16u
VRIJDAG 7.30 – 12u 12.30 – 15u

Openingsuren van de kantoren :

MAANDAG 8uh-12u 13u – 17u
DINSDAG 8u – 12u 13u – 17u
WOENSDAG 8u – 12u 13u – 17u
DONDERDAG 8u – 12u 13u – 17u
VRIJDAG 8u – 12u 13u – 15u

Op het terrein

Neem contact op met de commerciële medewerker van Poujoulat het dichtst bij u in de buurt.
Ons commercieel team begeleidt u van het concept tot de uitwerking van uw projecten.
Onze commerciële medewerkers hebben een antwoord op al uw vragen van technische of commerciële aard.

In de onderneming

VERKOOP DIRECTIE

Verkoopdirecteur : Bruno Haemers – b.haemers@poujoulat.be
Assistente verkoopdirectie : Daniëlla Van Bellinghen – d.vanbellingen@poujoulat.be

PROJECT MANAGER

Jeroen Roelands – j.roelands@poujoulat.be

KLANTENDIENST, STUDIEBUREAU EN DIENST NA VERKOOP

Verantwoordelijke : Sarah Detilleux – s.detilleux@poujoulat.be
Behandeling bestellingen : Katia Clemens – k.clemens@poujoulat.be
S.B. Technicus : David Roose – d.roose@poujoulat.be
S.B. Technicus : Patrick Decuypere – p.decuypere@poujoulat.be

PRODUCT MANAGER

Olivier Blote – o.blote@poujoulat.be

OPLEIDINGEN

Daniëlla Van Bellingen – d.vanbellingen@poujoulat.be

* Gelieve alle verplichte velden in te vullen.

De op dit formulier verzamelde gegevens worden door POUJOULAT SA, BP 01 – 79270 Saint Symphorien, in een geautomatiseerd bestand opgenomen met het oog op de verwerking van uw verzoek.
Deze gegevens kunnen in dit verband worden doorgegeven aan onze verschillende interne diensten.

De verzamelde gegevens worden niet doorgegeven aan personen buiten het bedrijf POUJOULAT.

Zij zullen worden bewaard voor een periode van 3 jaar vanaf de datum van uw toestemming.

Overeenkomstig de Algemene Verordening Gegevensbescherming heeft u recht op overdraagbaarheid, toegang, wissen, rectificatie van uw gegevens, beperking van en verzet tegen de verwerking van uw persoonsgegevens. Ten slotte hebt u de mogelijkheid om een klacht in te dienen bij de Gegevensbeschermingsautoriteit.

Om uw rechten uit te oefenen, kunt u contact opnemen met de functionaris voor gegevensbescherming via : dpo@poujoulat.fr.